Converse Counter Climate – jakość i technologia

Chciałbyś przechodzić dosłownie cały rok w ukochanych trampkach, ale do tej pory wydawało Ci się to raczej niemożliwe? W takim razie mamy dla Ciebie bardzo dobre wiadomości, które z pewnością ucieszą niejednego miłośnika trampek Converse.

Byłeś już niemal gotowy do wyjścia, ale w ciągu dosłownie kilku minut intensywne słońce zastąpiły ciemnoszare chmury, które zwiastują rychłe nadejście ulewnego deszczu lub/i burzy? Z żalem zdejmujesz swoje trampki Conversy i szukasz w kolekcji sneakersów butów, które poradzą sobie z ewentualnymi zmiennymi warunkami atmosferycznymi? Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wykorzystanym do stworzenia trampek Converse One Star Mid Counter Climate możesz raz na zawsze zapomnieć o tego typu scenariuszu i śmiało kroczyć przez świat w ulubionych butach niezależnie od tego jaka akurat jest pogoda!

Niezawodna funkcjonalność w każdych warunkach – Converse Mid Counter Climate

Jeśli jak dotąd wraz z nadejściem jesieni ulubione trampki All Star od Converse z żalem chowałeś głęboko na dno szafy, to mamy dla Ciebie bardzo dobre informacje. Amerykański brand, który z materiałowych butów z charakterystycznym gumowym noskiem uczynił swój najbardziej popularny (i zarazem najbardziej pożądany) projekt stworzył model, któremu niestraszne są nawet największe jesienne, czy też letnie ulewy – trampki Converse Counter Climate.

Projekt łączy w sobie typowy dla sneakersów design z innowacyjnymi technologiami, które wpływają na funkcjonalność oraz niewątpliwe zadowolenie z użytkowania obuwia. Trampki Converse Mid Counter Climate wykonane są z wysokiej jakości skóry ekologicznej (zamszu), który powlekany jest wodoodporną powłoką zapewniającą suche warunki przez cały czas użytkowania butów. We wnętrzu projektu znajduje się miła w dotyku materiałowa wyściółka, której towarzyszą skórzane elementy, a całość osadzona jest na gumowej, trwałej podeszwie zapewniającej bezbłędną przyczepność do każdego rodzaju nawierzchni jaki tylko stanie Ci na drodze. Model opatrzony jest dobrze wszystkim znanym logo z gwiazdą, która dodaje mu streetwearowego, luźniejszego charakteru.

Dzięki zastosowaniu technologii Counter Climate oraz Water Repellent nie musisz martwić się o nieprzewidywalne warunki pogodowe, które dotąd mogły nieco popsuć Twoje plany. Zpaomnij o wiecznie przemoczonych i nietrwałych butach, które na skutek bezpośredniego kontaktu z wodą oraz wilgocią niemal psują się w oczach i wybierz projekt od jednej z najsłynniejszych, światowych marek, która w swoich kolekcjach cyklicznie prezentuje wiele bardzo interesujących projektów, takich jak chociażby właśnie Conversy Mid Counter Climate.

Trampki Converse One Star Mid Counter Climate dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych tak więc każdy fan sportowej wygody na co dzień z łatwością znajdzie model idealnie wpasowujący się w jego gust.

Zdjęcia: https://www.converse.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *