trampki od miley cyrus

Converse kolaboruje z… Miley Cyrus

Nawiązywanie współpracy z rozpoznawalnymi osobistościami ze świata mody, sportu czy muzyki to znane praktyki w działaniach marketingowych największych światowych marek. Kolaboracje dają szansę nie tylko na zwiększenie sprzedaży określonej kolekcji czy danego modelu, ale także stają się okazją do urozmaicenia oferty ulubionego brandu. Tak stało się w przypadku jednego z najgłośniejszych projektów Corverse. Projektanci marki zdecydowali się bowiem na stworzenie kolekcji przy udziale samej… Miley Cyrus. Jaki efekt udało się osiągnąć? Czy trampki okażą się kolejnym sprzedażowym hitem Converse?   

Ultrakobieca kolekcja Converse 


Gwiazda muzyki pop znana jest ostatnio głównie z odważnych projektów muzycznych, jednak najwytrwalsi fani popularnej aktorki i piosenkarki pamiętają ją jeszcze z roli w niejednym młodzieżowym serialu, w którym wizerunek gwiazdy był zdecydowanie bardziej uładzony. To właśnie z  połączenia śmiałych pomysłów i dziewczęcego designu powstała kolekcja, której nie może się oprzeć żadna współczesna sneakerheadka. Co sprawia, że te buty z miejsca zyskały uznanie miłośniczek Converse na całym świecie? Większość projektów amerykańskiego brandu to kolorystyczne warianty jednego, klasycznego modelu, dlatego trampki powstałe z kolaboracji z Miley Cyrus okazały się sporym przełomem w ofercie marki. Grubsza platforma w miejsce tradycyjnej podeszwy, wstążki zamiast sznurówek, oryginalne printy cholewki? Tutaj dzieje się naprawdę wiele!

[neder_open_row][neder_one_half][/neder_one_half][neder_one_half][/neder_one_half][neder_close_row]

Converse ze znakiem MC


Wszystkie modele z kolekcji Converse&Miley Cyrus rozpoznacie po charakterystycznym znaczku z inicjałami piosenkarki, który umieszczony jest zazwyczaj na bocznym panelu butów. Podeszwa z błyszczącym brokatem, a może ozdobiona oryginalnymi wzorami zaprojektowanymi przez samą Miley? Cholewka w ultrakobiecym odcieniu pudrowego różu, a może klasyczna wersja z bielą? To Ty decydujesz! Jedno jest pewne – te trampki Converse sprawią, że z łatwością wyróżnisz się z tłumu. Doskonała wygoda i niebanalny wygląd w jednym? Teraz to możliwe! Postaw na jeden z modeli nowej kolekcji Converse i bryluj na ulicach wielkich miast niczym sama Miley Cyrus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *